Engleski  |   Bosanski-Srpski-Hrvatski

Treći međunarodni kuglaški turnir

Šestoaprilski turnir - dan grada Sarajeva


Treći međunarodni kuglaški turnir - šestoaprilski turnir - održan je 01. i 02.04.2011. godine u Sarajevu, u kuglani "Zetra- Huan Antonio Samaran". Ostvareni su sljedeći rezultati.


KATEGORIJA B1 MUŠKARCI
1ĐUNĐEK STJEPANZAGREB570
2NOVAK SANDIKRANJ563
3MEIXELSBERGER HELWOLFEN546
4RADANOVIĆ RADOMIRBANJA LUKA563
5BJELAJAC STOJANOSIJEK538
6KOMBOL IVANRIJEKA533
7LAZAREVIĆ RADISAVBEOGRAD532
8MILUTINOVIĆ RANKOSL BROD563
9KUDUS KENANSARAJEVO521
10GRBIĆ SAŠABANJA LUKA521
11ESLHOLC ERIHWOLFEN520
12PETROVIĆ DUŠKOKARLOVAC520
13JANČIĆ MIROSLAVNOVI SAD516
14MANDIĆ MIROSLAVBANJA LUKA482
15GODINJAK ARMENSARAJEVO419
16MIJATOVIĆ JOVICAI.SARAJEVO251

KATEGORIJA B2 MUŠKARCI
1JERKOVIĆ STANKOZAGREB731
2JELUŠIĆ VILHEMRIJEKA680
3LAMPE JOŽEKRANJ662
4SARAPA DARKOOSIJEK650
5STANIŠLJEVIĆ MIOMIRBANJA LUKA643
6ĐUKIĆ ZORANSARAJEVO637
7LUZAR STANELJUBLJANA628
8ŽAGAR IGORLJUBLJANA621
9BRAZDIČIĆ MARIJANKARLOVAC618
10KRSTIĆ GORANNOVI SAD606
11AŠONJA MOMIRI.SARAJEVO541

KATEGORIJA B3 MUŠKARCI
1ŠTAJDOHAR MIRKOZAGREB675
2VUČENOVIĆ ZLATKORIJEKA673
3MUŠKARDIN MARIORIJEKA669
4ŽALAR MARIJANKRANJ658
5LOKAT RALF-PETERWOLFEN653
6RUS MIROLJUBLJANA653
7NOVAK JOŽELJUBLJANA649
8BJEKIĆ MILIJABEOGRAD644
9LAZIĆ MARKOBEOGRAD624
10BIĆANIĆ FRANJOOSIJEK622
11KOVAČEVIĆ MILOMIRBANJA LUKA619
12DUMANČIĆ VEDRANRIJEKA615
13PRLJEVIĆ ZDRAVKONOVI SAD611
14BUTKO ZLATKOZAGREB594
15BROZIĆ DRAŽENKOKARLOVAC594
16KADIĆ MUNIRSARAJEVO546
17SCHULC HELMUTWOLFEN543
18LOKVANČIĆ SABITSARAJEVO535
19KAPO ALMEDINSARAJEVO512

KATEGORIJA B4 MUŠKARCI
1PIRC FRANCIKRANJ599
2WEHDE UWEWOLFEN697
3LEHMANN LUTZWOLFEN669


KATEGORIJA B1 ŽENE
1DEŠA PETRAZAGREB591
2ČALDAREVIĆ HANKABANJA LUKA552
3BOJIĆ IVANASARAJEVO514
4OKIĆ REFIJAGRACANICA198
5HADŽIĆ DIJANABIHAC182

KATEGORIJA B2 ŽENE
1ŠERFEZI EVICASL BROD673
2POLOVINA SLAVICANOVI SAD656
3RADANOVIĆ NADABANJA LUKA655
4BAJRICA MUNEVERASARAJEVO637
5PIRC ALOJZIJAKRANJ617
6ĐUKIĆ TANJASARAJEVO610
7KARIŠIK SENADASARAJEVO590
8TAMAŠ ZORICABEOGRAD583
9BULATOVIĆ JOVANABEOGRAD583
10SALTAGA EDVINABIHAC544
11VOLF LJERKAKARLOVAC488

KATEGORIJA B3 ŽENE
1MARKEŠIĆ RUŽAZAGREB679
2JURČEVIĆ DRAGICAOSIJEK605
3BENEDIK ZDENKAKRANJ572
4STEFANOVIĆ LJILJANAŠABAC568
5HORVAT VERANOVI SAD564
6NOVAKOVIĆ ANKICABEOGRAD542
7ŠKRBIĆ TEMIMASARAJEVO533
8SOFIĆ EMINASARAJEVO517
9MIJATOVIĆ SVETLANAI.SARAJEVO514



EKIPNI POREDAK
M                                        Zbir
1S.K.S. ZAGREB1976
Đundek Stjepan570
Jerković Stanko731
Štajdohar Mirko675
2M.D.S I S. KRANJ1883
Novak Sandi563
Lampe Jože662
Žalar Marijan658
3S.U.S.RIJEKA1828
Kombol Ivan533
Jelušić Villijam680
Dumenčić Vedran615
4"SVJETLOST" OSIJEK1810
Bjelajac Stojan538
Sarapa Darko650
Bićanić Franjo622
5“VID” BANJA LUKA1808
Radanović Radomir546
Stanišljević Momir643
Kovačević Milomir619
6“NAPREDAK” BEOGRAD1759
Lazarević Radisav532
Bulatović Jovana583
Bjekić Milija644
7“LUJ BRAJ” NOVI SAD1733
Jančić Miroslav516
Krstić Goran606
Prljević Zdravko611
8S.D.S. KARLOVAC1732
Petrović Duško520
Brazdicić Marijan618
Brozić Draženko594
9SD SIS KS1670
Kudus Kenan520
Đukić Zoran618
Kapo Almedin594
10SG Chemie WOLFEN1609
Elsholz Enrico520
Meixelsberger Helmut546
Schulz Helmut543
11GOS ISTOCNO SARAJEVO1306
Mijatović Jovica251
Ašpnja Momir541
Mijatović Svjetlana514
11“KAREL JERAJ” LJUBLJANA1274
Žagar Igor621
Rus Miro653
IBSA

ZOI '84

Hotel TERME




IBSA Svjetsko kuglaško prvenstvo za slijepe i slabovidne, Sarajevo 29.5.2011. - 01.06.2011